Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Kulturalnie o Biznesie

WALUTY LOKALNE, WZMOCNIENIE LOKALNEGO BIZNESU – KULTURANIE O BIZNESIE

Termin i miejsce: 23.06.2016 r. o godz. 13:00 - Studio koncertowo-nagraniowe Radia Koszalin, ul. Piłsudskiego 41, Koszalin.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”, którego tematem przewodnim będą waluty lokalne.

Temat ten przybliżą nam zaproszeni goście:

  • Filip Prokop – lider i inicjator wprowadzenia Polska Waluta Lokalna „Zielony” w Starachowicach, gdzie funkcjonuje ona z powodzeniem.
  • Dariusz Brzozowiec – twórca Polskiej Waluty Lokalnej „Dobry”, inicjator
    wprowadzania walut lokalnych w Polsce, ekspert w tej dziedzinie.

Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją dyskusji z ekspertami a zarazem praktykami w zakresie wdrażania waluty lokalnej, oraz skorzystania z ich doświadczeń. Poznamy zalety rozwiązania, ale i zagrożenia które może ono ze sobą nieść. Wspólnie zastanowimy się nad zasadnością wdrożenia projektu waluty lokalnej w naszym mieście.

>>>Wydarzenie na fb.


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KWIETNIOWYM SPOTKANIU KULTURALNIE O BIZNESIE

Kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie” już za nami. Wszystkim licznie przybyłym gościom – Członkom KIPH i nie tylko, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawą dyskusję i trafne spostrzeżenia. To Państwa opinie, przemyślenia i doświadczenia są dla nas bodźcami do podejmowania kolejnych działań na rzecz koszalińskiego środowiska gospodarczego.

Jeszcze raz witamy w izbie P. W. Sakbud Przemysław Sak, Marina Mielno. Z widokiem na jezioro, getruck.pl, AISEO, POLON INTERNATIONAL, Hotel Wodnik i Grupa Wodnik, których przedstawicielom mieliśmy przyjemność symbolicznie uścisnąć dłoń wręczając certyfikaty przynależności do KIPH.

Dziękujemy Piotrowi Flensowi za podzielenie się z nami swoimi trafnymi spostrzeżeniami na temat szarej strefy. Dziękujemy gospodarzowi spotkania Park Caffe - Kawiarnia Restauracja, Catering Dieta Koszalin i jej menadżerowi Robertowi Olejniczakowi za to że nas tak wspaniale ugościli. Czas spędzony w tym miejscu i kosztowanie przyrządzonych zdrowych dań to niesamowita przyjemność. Dziękujemy Jarosławowi Barów z Teatr Variete Muza za wyciśnięcie z pianina 100% jego możliwości. Dziękujemy Urszuli Cienkowskiej za profesjonalne zdjęcia dokumentujące nasze spotkanie. Dziękujemy przybyłym mediom, w szczególności TV MAX i Radiu Koszalin za zainteresowanie naszymi działaniami.

Widzimy się już niebawem na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy. O szczegółach poinformujemy tradycyjnie drogą mailową jak i również informacja pojawi się na stronie oraz fanpage Izby na facebooku.

Ps. Nie zapomnijcie Państwo zabrać wizytówek, na pewno spotkacie kogoś ciekawego komu warto je wręczyć.

Tymczasem prezentujemy Państwu galerię zdjęć ze spotkania.

Zapraszamy do oglądania!

>>>Galeria zdjęć.


 

„SZARA STREFA – NASZ WSPÓLNY PROBLEM” – KULTURALNIE O BIZNESIE

Termin i miejsce: 20.04.2016 r. o godz. 13:00 - Park Caffe, ul. Asnyka 11, Koszalin.

Zachęcamy Państwa do udziału w kwietniowym spotkaniu z cyklu "Kulturalnie o Biznesie". Podczas spotkania dyskutować będziemy o Szarej strefie, która jest obecnie jednym z większych problemów polskiej gospodarki oraz o raporcie „Szara strefa to nieuczciwa konkurencja” opublikowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, którego Członkiem jest KIPH.

Gościem specjalnym będzie pan Piotr Flens - znany koszaliński przedsiębiorca, prezes Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego i Usług Inwestycyjnych.

>>>Wydarzenie.


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W SPOTKANIU KULTURALNIE O BIZNESIE

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za udział w spotkaniu, które odbyło się 3 marca, pierwszy raz w nowym miejscu – Studiu Koncertowo-Nagraniowym im. Czesława Niemena w Radiu Koszalin. To Państwo sprawiają, że każde spotkanie ma wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić na kolejne spotkanie, a o szczegółach poinformujemy Państwa niebawem. Tymczasem prezentujemy Państwu relację ze spotkania wraz z galerią zdjęć.

Zapraszamy do oglądania!

>>>Relacja.

>>>Galeria zdjęć.


 

KULTURALNIE O BIZNESIE „WOLNOŚĆ GOSPODARCZA, A ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW”

Informacje na temat wydarzenia, które odbyło się 3 marca w studiu koncertowo – nagraniowym im. Czesława Niemena w siedzibie Radia Koszalin.. Gościem specjalnym był pan Cezary Kaźmierczak.

>>>Szczegóły dotyczące spotkania.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence