Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

TRWA XVII EDYCJA KONKURSU KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU

 

 

Głównym celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Przedsiębiorstwa zostaną nagrodzone tradycyjnie złotymi i srebrnymi Denarami w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.


Nagroda Koszaliński Denar jest formą uznania i podziękowania dla przedsiębiorców, których działania mają nie tylko wymiar lokalny, związany z budowaniem pozycji własnych przedsiębiorstw,  ale także globalny, poprzez tworzenie wizerunku gospodarczego naszego regionu w kraju i poza jego granicami. Denarami nagradzamy firmy, które działając zgodnie z zasadami etyki kreują wzorce przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy.


Konkurs jest organizowany od 2002 roku. Wśród laureatów znajdują się największe, najprężniej działające firmy z naszego regionu, reprezentujące różne branże, a także mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Przez lata pozytywnej rywalizacji firm nagroda Koszaliński Denar stała się swego rodzaju wizytówką gospodarczą regionu, potwierdzeniem dobrych praktyk w utytułowanych przedsiębiorstwach, elementem promocji firm-laureatów pomagającym w budowaniu prestiżu, wiarygodności i dobrego wizerunku.


Na wszystkie pytania dotyczące Koszalińskiego Denara - Nagrody Gospodarczej Roku 2017, Przedsiębiorcy uzyskają odpowiedź w biurze KIPH, tel. 94 348-86-45, tel./fax 94 342-31-03, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

>>>Regulamin konkursu.

  
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence