Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 

►Klub Kobiet Przedsiębiorczych zaprasza

Dlaczego wśród kobiet brakuje lobbingu?. W żadnym środowisku spośród mi znanych silne kobiety nie robią nic, by siłę kobiet powiększyć i by wesprzeć inne kobiety”.

Prof. Magdalena Środa

 

Inicjatywą członkiń Koszalińskiej Izba Przemysłowo - Handlowej : menedżerek i właścicielek firm powołano w 2008 roku KOŁO KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH.

Kobiety, stanowiące bezsprzecznie ponad połowę ludności świata- niestety rażąco mała ich cześć należy do grupy aktywnych zawodowo, jeszcze mniejsza, to te kobiety , które zajmują kluczowe, eksponowane stanowiska. Widzimy świat - jego potrzeby i priorytety - nieco inaczej niż męska cześć społeczeństwa i o tym widzeniem chcemy naszą rzeczywistość uzupełniać.

Chcemy zaprosić do członkostwa w KLUBIE KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH wszystkie kobiety: kultury i biznesu, kobiety działające społecznie - KOBIETY KREATYWNE . Nie interesuje nas wyznanie, przynależność partyjna, czy zawodowa, nie musisz nawet należeć do IZBY, nie interesują nas stanowiska i tytuły. Nie chcemy, aby bariery płci, wieku, czy wyznania były miara oceny - interesuje nas człowiek i jego pozytywna energia.

Wiele z nas to eksperci z różnych dziedzin. Żyjąc w jednym mieście najczęściej nie mamy pojęcia o naszych aktywnościach zawodowych , wiedzy i pasjach. Chcemy być inspiracją dla siebie nawzajem i dla tych kobiet , które dopiero wkraczają w życie gospodarcze, dla tych które chcą aktywnie wykorzysta swój potencjał, bo z braku wiedzy o tym kim jesteśmy, w braku świadomości istoty naszej kobiecej natury, psychologowie upatrują przyczyny braku kobiecej solidarności.

Często nie będziemy się ze sobą zgadzać, będziemy miały różne zdania, będziemy się spierać, bo przecież różni nas tak wiele, życiowe doświadczenie i sytuacja, w jakiej jesteśmy, poglądy, przekonania, wykształcenie ale najważniejsze, że możemy i chcemy ze sobą rozmawiać.

Propozycje tematów comiesięcznych spotkaniach zapraszamy potencjalnych moderatorów !

 • Organizacja czasu pracy
 • Skuteczna komunikacja interpersonalna
 • Salon artystyczny
 • Stres i radzenie sobie z nim
 • Salon medyczny: tematy:homeopatia, stomatologia i ortodoncja , medycyna estetyczna
 • Akademia zdrowia i urody
 • Rożnica w funkcjonowaniu i zdolnościach poznawczych kobiet i mężczyzn
 • Nowoczesne metody zarządzania sobą i ludźmi
 • Organizowanie wieczorów pod hasłem
 • Ekonomia w biznesie
 • Prawo- narzędzie w rękach przedsiębiorcy

Zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety z naszego miasta i regionu na spotkania KLUBU KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH .


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence