Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Aktualności

LEO SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

LEO

Z olbrzymią radością informujemy, że Firma LEO Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Marka LEO powstała z myślą o ludziach ceniących jakość i wysoki poziom obsługi. W branży akcesoriów do telefonów klasy średniej i premium LEO jest dziś liderem w Polsce. W ofercie firmy można znaleźć wszystko czego nasz telefon, smartfon, tablet czy nawigacja potrzebuje począwszy od akcesoriów, po aktualizację oprogramowania czy sam serwis. Z Firmą Leo Sp. z o.o. nasze urządzenie może zyskać nowe oblicze i niesamowity image. LEO jest również tegorocznym laureatem Srebrnego Denara w Kategorii Przedsiębiorstwa Małe.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem nowej firmy Członkowskiej na stronie www, polubienia profili na fb oraz lektury wywiadu z właścicielem firmy na łamach Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl

>>>Strona www.

>>>Wywiad.

>>>LEO Galeria Emka.

>>>LeoSklep24.pl

>>>LEO Siedziba Główna.


 

PO SPOTKANIU NT. WSPARCIA KOOPERACJI PRZEDSIĘBIORSTW.

spotkanie - rynki

29 sierpnia br. przy współpracy z Firmą Konsultingową Quadrivium Anna Kalinowska odbyło się spotkanie nt. Działania 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Mieliśmy okazję gościć przedstawicieli firm, które są zainteresowane ekspansją na rynki zagraniczne. Dzięki temu konkursowi ogłoszonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego będą mogli skorzystać z dofinansowania sięgającego 150 tys zł. Dla Członków KIPH, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w spotkaniu, a również chcieliby skorzystać z dofinansowania, w dzisiejszym biuletynie informacyjnym przekazaliśmy materiały z tego spotkania osobiście opracowane przez prowadzącą spotkanie p. Annę Kalinowską.


 

WITAMY W IZBIE VERTAX SP. Z O.O.

Witamy Vertax

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w szeregi KIPH wstąpiła firma Vertax Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się profesjonalnymi usługami doradczymi dla przedsiębiorców. W swojej ofercie Vertax Sp. z o.o. posiada usługi księgowo-kadrowe oraz kadrowe, szkolenia w zakresie podatku od towarów i usług, podatków dochodowych, kontroli podatkowej oraz przepisów proceduralnych, doradztwo radcy prawnego oraz doradcy podatkowego, a także doradztwo podmiotów udzielających pożyczek, kredytów, leasingów i ubezpieczeń. Założycielami firmy są Panowie Krzysztof Sulewski oraz Damian Żelazny, którzy doświadczenie nabywali jako pracownicy Urzędu Skarbowego.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej nowej firmy członkowskiej, korzystania z jej usług, odwiedzenia strony internetowej www.vertax.pl oraz do lektury wywiadu z właścicielami, który ukazał się na łamach Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl

>>>Strona www.

>>>Wywiad z właścicielami.


 

KONFERENCJA TECHNICZNA „AUTOMATYZACJA I BEZPIECZEŃSTWO W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH”.

Automatyzacja_Banner

Termin i miejsce: 28 września 2017 r. - Radisson Blu Hotel Szczecin, plac Rodła 10,Szczecin.

KIPH jest Patronem Honorowym.

W imieniu organizatora Axon Media Group s.c. wszystkich przedstawicieli zakładów produkcyjnych (działy produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm) jak i wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konferencji technicznej „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych”.

Dynamicznie rozwijający się przemysł oraz rosnąca konkurencja wymusza wprowadzanie coraz nowocześniejszych, bezpieczniejszych i niezawodnych rozwiązań w zakresie produkcji, przec co elementarną już częścią optymalizacji produkcji stała się automatyzacja. Odpowiednio dobrane rozwiązania oraz maszyny wpływają nie tylko na zwiększenie efektywności firmy, ale również na podniesienie bezpieczeństwa procesów oraz ludzi. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni Państwu konsultację z praktykami, a także możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych rozwiązań. To również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i wymianę doświadczeń zarówno z samymi uczestnikami, jak i zaproszonymi gośćmi.

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Strona www konferencji.


 

NOWE RYNKI, NOWE MOŻLIWOŚCI – SPOTKANIE INFORMACYJNE DZIAŁANIA 1.15 WSPARCIE KOOPERACJI PRZEDSIĘBIORSTW

Spotkanie Dzialanie 1.15

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Firmą Konsultingową Quadrivium zachęcają do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. ogłoszonego konkursu przez Urząd Marszałkowski: Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Konkurs jest ciekawy, ponieważ dopuszcza finansowanie usług doradczych związanych z poszukiwaniem partnerów zagranicznych, budowanie strategii marketingowej lub strategii wejścia na rynek nowego produktu (w tym udział w targach zagranicznych jako wystawca bądź zwiedzający, dojazdy, noclegi, materiały promocyjne). Dofinansowanie jest wysokie, bo pokrywa do 85% kosztów kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Jedna firma może otrzymać do 150.000 zł.

>>>Rejestracja.


 

MARINA MIELNO Z WIDOKIEM NA JEZIORO ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ

recepcja ogloszenie


 

14 SIEPRNIA BIURO KIPH NIECZYNNE

Informujemy, że w poniedziałek tj. 14 sierpnia biuro Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej będzie nieczynne.


 

BLINKDEALS, CZOŁOWY PROJEKT MONOLITH GROUP SP. Z O.O. ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Blinkdeals – czołowy projekt naszej firmy Członkowskiej Monolith Group Sp. z o.o. oferuje solidne i trwałe meble do każdego biura znanej marki EFG oraz HAG. Proponowany asortyment jest używany lecz w bardzo dobrej jakości i wysokim standardzie wykonania.

Aktualne wyposażenie:

 • biurka elektryczne - wysoki komfort pracy w pozycji również stojącej, blat z naturalnego drewna, regulowana wysokość biurka oraz podwyższenie do monitora, solidna i stalowa konstrukcja. Dostępne rozmiary : 200x115 i 200x 180cm.
  Zobacz
  .
 • kontenerki pod biurko - szuflady zamykane na klucz, przegrody na dokumenty, mobilne nóżki, naturalna okleina.
 • krzesła obrotowe - wiele możliwości zaawansowanych ustawień, samohamujące kółka.
 • krzesła konferencyjne - wygodne, tapicerowane, różne kolory i rozmiary.
 • stoły konferencyjne - różne kształty, solidne i trwałe.
 • tablice suchościeralne, magnetyczne.
 • szafy i regały do biura.

>>>Zapoznaj się z ofertą.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo również używane maszyny i materiały przemysłowe. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów w siedzibie firmy:

Monolith Group Sp. z o.o.

Ulica: Truskawkowa 6

Kod Pocztowy: 75-668 Koszalin

Telefon: 720 820 646

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona www: www.blinkdeals.eu


 

KURS ONLINE NA TEMAT ZMÓW PRZETARGOWYCH

Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia poświęconego prawu konkurencji w zamówieniach publicznych. Dowiedzą się Państwo, czym jest zmowa przetargowa, jakie istnieją mechanizmy zawierania tego rodzaju porozumień oraz jakie są sposoby ich wykrywania.

Platforma e-learningowa dostępna jest pod adresem www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl, przygotowana została przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia wszystkich zainteresowanych tematem zmów przetargowych, a w szczególności pracowników administracji publicznej, którzy na co dzień zajmują się zamówieniami publicznymi.

>>>Szkolenie.


 

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH - ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ

plakat na FBUprzejmie informujemy, że Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koszalinie jest Operatorem Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń, fundacji i spółdzielni (prowadzących działalność gospodarczą) z województwa zachodniopomorskiego, w ramach których mogą oni skorzystać.

Zachęcamy wszystkie zrzeszone w naszej Izbie firmy szkoleniowe do zarejestrowania się jako podmiot świadczący usługi rozwojowe. Dzięki rejestracji w tej bazie Państwa instytucje szkoleniowe będą miały możliwość zdobycia dużej liczby klientów, którzy będą mogli skorzystać z dofinansowania do oferowanych przez nich usług na poziomie od 50% do 80 %. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana.

Na wszystkie pytania w tym temacie odpowiedzą doradcy rozwojowi projektu:

 • Pan Łukasz Drążkiewicz – tel. 515 416 890, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • Pani Monika Skiba – 515 416 845, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Szczegóły nt. projektu.

>>>Baza Usług Rozwojowych.


 

PUP W KOSZALINIE WPROWADZA ZMIANY ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE Z REJESTRACJĄ OŚWIADCZEŃ O ZAMIARZE POWIERZANIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOM REPUBLIKI ARMENII, REPUBLIKI BIAŁORUSI, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDAWII, FEDERACJI ROSYJSKIEJ, UKRAINY.

Informujemy, iż od dnia 01.08.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie wprowadza zmiany organizacyjne związane z rejestracją oświadczeń o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy.

Obsługa interesantów składających i odbierających oświadczenia o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy od dnia 01.08.2017 r. odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Obsługa interesantów odbywać się będzie według kolejności biletów pobranych z biletomatu znajdującego się na I piętrze Urzędu.

>>>Więcej.


 

WOLNE POMIESZCZENIA DO WYNAJĘCIA W KOSZALIŃSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Uprzejmie informujemy, że Koszaliński Inkubator Przedsiębiorczości mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 7 posiada powierzchnie do wynajęcia:

 • do wynajęcia 66 m2 powierzchni magazynowej lub produkcyjnej,
 • od 17.07.2017r hala garażowa z własnym wc o pow. 75 m2 (8,20zł/m2) – 1 149zł netto,

Pomieszczenia dostępne od 01.10.2017 r.:

 • 45 m2 x (8,20 zł/m2) -682 zł netto,
 • 108 m2 (8,70 zł/m2) - 1 733 zł netto,
 • 69 m2 (8,20 zł/m2) - 1 046 zł netto, (te trzy w/w lokale mogą stanowić jedną całość, mają dostęp do rampy)
 • 105 m2 (7,70 zł/m2) -1 551 zł netto (ten lokal można powiększyć o dodatkowe 50 m2),
 • 84 m2 (8,20 zł/m2) - 1 273 zł;

W cenie lokalów uwzględniono wszystkie pozostałe koszty tj:

 • sprzątanie,
 • koszty administracyjne,
 • podatek od nieruchomości,
 • remonty i konserwację,
 • monitoring;

Wszystkie lokale posiadają niezbędne media oraz własne liczniki H2O i energii elektrycznej. W okresie zimowym doliczyć trzeba do ceny zużycie gazu. Więcej informacji tutaj.


 

WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE

IMTF

W dzisiejszym wydaniu tygodnika koszalińskiego Miasto pojawił się artykuł odnośnie naszych działań w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz do zakupów bądź zamówienia prenumeraty Miasto. Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy również do zapoznania się z nowym oficjalnym fanpage zwolenników utworzenia Województwa Środkowopomorskiego, jako nasz apel w mediach społecznościowych.

>>>Profil facebook Województwa Środkowopomorskiego.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE DLA PRAKTYKÓW NA WYDZIALE NAUK EKONOMICZNYCH POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nowe dwusemestralne studia podyplomowe o specjalności „Studia Menedżerskie dla praktyków”. Jest to nowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej Zajęcia prowadzone będą nie tylko przez kadrę WNE PK, ale przede wszystkim przez aktywnych menedżerów i przedsiębiorców. Inicjatorem tych studiów jest Konwent WNE Politechniki Koszalińskiej. Rekrutacja już trwa.

>>>Szczegóły.


 

NOWY REGULAMIN FINANSOWANIA KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY ZE ŚRODKÓW KFS.

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie informujemy, że z dniem 05.07.2017 r. wprowadzono nowy regulamin finansowania kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

>>>Szczegóły.


 

KONKURSY DLA PRZEDSIĘBIORSTW W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM

Zachęcamy do zapoznania się z tym co przygotował Państwu Urząd Marszałkowski oraz inne instytucje rozdzielające unijne środki na najbliższe miesiące. Warto poświęcić czas ponieważ oferta jest bogata. Zapraszamy również do współpracy z naszą firmą Członkowską Quadrivium w celu przygotowania skutecznej aplikacji konkursowej.

>>>Opisy konkursów.

>>>Plik PDF z wykazem bieżącym konkursów dla przedsiębiorstw w woj. Zachodniopomorskim.


 

LISTA LAUREATÓW XVI EDYCJI KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”

OBJAWIENIE ROKU – Nagroda Prezydenta Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej:

KATEGORIA MIKRO

KATEGORIA MAŁE

KATEGORIA ŚREDNIE

KATEGORIA DUŻE

 • Dajar Sp. z o.o. (www.dajar.pl) – Nagroda główna, Złoty Denar.
 • Kospel S.A. (www.kospel.pl) – Wyróżnienie, Srebrny Denar.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!


 

UROCZYSTA GALA XVI EDYCJI KONKURSU KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU.

Gratulujemy!

Najlepsze firmy regionu i najbardziej inspirujący wykład tego roku! Tak będziemy świętować tegoroczny Dzień Przedsiębiorcy. Zapraszamy na Uroczystą Galę Konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016".

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz otrzymać zaproszenie? Skontaktuj się z biurem KIPH. Twoja firma była nominowana do nagrody? Zaproszenie już na Ciebie czeka.

Szczególnie zapraszamy firmy zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Zrzeszeniu Kupców i Przedsiębiorców w Koszalinie, Północnej Izbie Gospodarcze, Zachodniopomorskim ZPP.


 

O KONFERENCJI NT. WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO W TYGODNIKU KOSZALIŃSKIM MIASTO

Artykul Miasto - Srodkowopomorskie

Między innymi na temat czwartkowej konferencji na temat listu do Premier Beaty Szydło w sprawie Województwa Środkowopomorskiego przeczytają Państwo w aktualnym wydaniu Miasto Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy do lektury i zakupu Tygodnika bądź zamówienia prenumeraty.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PISMO DO PREZES RADY MINISTRÓW DOTYCZĄCE UTWORZENIA WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO ZOSTAŁO WYSŁANE

konferencja srodkowopomorskie

8 czerwca br. w Park Caffe odbyła się konferencja środkowopomorskich organizacji otoczenia biznesu nt. skierowania pisma do Pani Premier Beaty Szydło w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Pismo w tym samy dniu zostało skierowane do Pani Premier, Pana Prezydenta RP oraz do Prezesa PiS. Poniżej znajdą Państwo treść tego pisma.

>>>Treść pisma skierowanego do Pani Premier Beaty Szydło.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence