Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Aktualności

PARP UDOSTĘPNIŁ INTERNETOWE NARZĘDZIE DO OCENY KONDYCJI FINANSOWEJ FIRMY.

 

Przeprowadzenie autodiagnozy sytuacji finansowej jest proste! Wystarczy anonimowo wpisać w formularzu dostępnym na wskazanej stronie www wybrane pozycje własnego sprawozdania finansowego z okresu trzech zamkniętych lat, aby dowiedzieć się czy sytuacja finansowa firmy jest korzystna czy nie. Analiza pozwoli również na porównanie firmy do konkurentów z branży. Narzędzie jest autoryzowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

>>>Szczegóły

 


 

 

MH KAMYK, ŁAŃCUCKI SP. J. CZŁONKIEM IZBY

 

 

Miło nam poinformować że firma MH Kamyk, Łańcucki sp.j. wstąpiła w poczet Członków naszej Izby. Tym samym witamy nowego Członka! MH to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się głównie wdrażaniem programów, obsługą informatyczną firm oraz dostawą systemów inteligencji budynków. Jest partnerem Comarch dostawcy oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, oraz firmy FIBARO oferującej najdoskonalsze rozwiązania automatyki budynkowej dostępne na rynku.

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 


 

ZAPRASZAMY DO BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W SZKOLENIACH I WARSZTATACH ORGANIZOWANYCH W RAMACH PROGEKTU INFRASTRUKTURA & ROZWÓJ.

 

Szanowni Państwo, w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i warsztatach organizowanych w ramach projektu INFRASTRUKTURA & ROZWÓJ. Tematami spotkań będą m.in. Fundusze Europejskie realizowane na przestrzeni lat 2007-2013 w tym omówienie doświadczeń oraz wniosków wraz z Perspektywą na lata 2014-2020 - strukturą instytucjonalną, źródłami informacji i podstawowymi zasadami dofinansowania, a także spotkanie będzie dotyczyło Krajowych i Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020.

 

>>>Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

 


 

WITAMY W IZBIE FIRMĘ PUF SP. Z O O.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że do szeregu firm Członkowskich KIPH wstąpiła firma PUF Sp. z o.o. WITAMY! Grupa okienna PUF produkuje okna pcv, stolarkę aluminiową (okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe), okna drewniane, szyby zespolone oraz rolety, bramy garażowe i ogrodzenia. Jest jednym z największych producentów okien w regionie.

 

>>> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy

 


 

HOTEL GROMADA ARKA ***/LUX**** CZŁONKIEM KIPH.

 

 

Jest nam niezmiernie miło powitać nowego Członka Izby – Hotel Gromada Arka ***/lux**** . Hotel oferuje wysokiej jakości usługi hotelarskie oraz profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji wystaw, kongresów i konferencji. W bieżącym roku Hotel obchodzi jubileusz 55-lecia istnienia i działalności hotelowej i gastronomicznej.

 

>>> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu.

 


 

POMOC KOSZALIŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW DLA RODAKÓW Z UKRAINY.

 

Jak dobrze wiemy konflikt zbrojny na Ukrainie trwa, a nasi Rodacy uciekają przed wojną ze wschodniej Ukrainy i wracają do kraju. Wojna to rzecz znana nam tylko z telewizji ale potrafimy sobie wyobrazić ile nieszczęścia niesie ze sobą i jak trudna sytuacja jest osób, które praktycznie wyjechały bez niczego i muszą rozpocząć nowe życie w nowym środowisku.

Wraz z inicjatorem akcji - koszalińskim przedsiębiorcą Januszem Jankowiakiem zachęcamy do pomocy w rozpoczęciu nowego życia jednej z trzech rodzin przyjeżdżających z Ukrainy do Koszalina. Celem akcji jest znalezienia pracy dla tej z rodziny oraz wyremontowanie mieszkania i wyposażenia go w niezbędne rzeczy. Poniżej umieszczamy link do listu w tej sprawie skierowanego m.in. do przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH.

>>> treść listu

 


 

 

KOMUNIKAT Z XXVII WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW KIPH.

 

Walne Zgromadzenie Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się w dniu 23 czerwca 2015 roku. Walne Zgromadzenie odbyło się zgodnie z zapisami § 20 statutu KIPH, a przewodniczył jemu Prezydent KIPH Romuald Sobieralski.

Główne czynności Walnego Zgromadzenia przedstawiały się następująco:

 

 • zatwierdzono roczne sprawozdania organów statutowych i udzielono im absolutorium,
 • zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 2014 i uchwalono preliminarz budżetowy na rok 2015,
 • uchwalono zmiany wysokości składek członkowskich KIPH oraz preferencyjne warunki przystąpienia do KIPH w 2015 roku z okazji Jubileuszu 25-lecia Izby,
 • uchwalono dokonanie zmian w statucie KIPH, dodano instytucję Członka Wpierającego KIPH,
 • dokonano wyborów uzupełniających do Prezydium KIPH, decyzją Walnego Zgromadzenia skład Prezydium zasilił Pan Andrzej Pawłowski,
 • dokonano wyborów uzupełniających do Komisji Rewizyjnej KIPH, decyzją Walnego Zgromadzenia skład Komisji zasilili Panowie Edward Kaczyński oraz Wiesław Świś.

 


 

PODSUMOWANIE KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR – NAGRODA GOSPODARCZA ROKU 2014”

 

W dniu 29 maja w Teatrze Variete Muza w Koszalinie odbyła się uroczysta gala i finał XIV edycji konkursu „Koszaliński Denar – Nagroda Gospodarcza Roku 2014”. W ramach konkursu podsumowano dokonania zgłoszonych przedsiębiorców za rok 2014.

Wśród gości obecni byli koszalińscy przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, organizacji  otoczenia biznesu oraz ngo’s. Wydarzenie uświetnił swoim koncertem zespół OSADAart – Pomorska Orkiestra Rozrywkowa.

Głównym celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Przedsiębiorstwa zostają nagrodzone tradycyjnie złotymi i srebrnymi Denarami w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz nagrodami Prezydenta KIPH.

Zdobywcami głównych nagród (złotych denarów) zostali:

 • Teatr Variete Muza (kategoria MIKRO)
 • Telewizja Kablowa Koszalin Sp. z o.o. (kategoria MAŁE)
 • Meden-Inmed Sp. z o.o. (Kategoria ŚREDNIE)
 • Grupa MOJSIUK (Kategoria DUZE)
WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !

>>> Pełna lista laureatów.

>>> Galeria zdjęć z uroczystej gali.

 


 

 

DORADZTWO W ZARZĄDZANIU PRZEDSIĘWZIĘCIEM Z WYKORZYSTANIEM FINANSOWANIA ZWROTNEGO.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania z usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych.

Usługa jest dofinansowania w 100%, co oznacza, iż przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów.
W ramach usługi przedsiębiorca otrzymuje:

 • korzystniejszą niż  rynkową ofertę finansowania zwrotnego
 • pomoc w planowaniu przedsięwzięcia oraz pozyskaniu finansowania
 • pomoc w zarządzaniu przedsięwzięciem finansowanym ze środków zwrotnych tak, by cele przedsięwzięcia były realizowane, a udzielone finansowanie – terminowo spłacana.

Współpracujące z PARP Instytucje Finansowe przygotowały aż 25 produktów finansowych (kredyt, leasing), dostosowanych do potrzeb MŚP, korzystniejszych od ofert standardowych pod względem kosztów (niższe opłaty lub oprocentowanie), zabezpieczeń (np. zniesienie zabezpieczeń) i dostępności (np. dostępność dla start upów).

>>> Szczegóły 


 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 Następna > Ostatnie >>

Strona 13 z 13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence