Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Aktualności

MIASTO PLUS NR 5/2016 CZERWIEC 2016

 

Miasto nr 5

 

Zapraszamy do lektury czerwcowego wydania bezpłatnego magazynu „Miasto Plus” wydawanego przez Miasto.Tygodnik Koszaliński.

 

Życzymy miłej lektury!

 


 

KOMUNIKAT Z XXVIII WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW KIPH.

 

XXVIII Walne Zgromadzenie Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się w dniu 7 czerwca 2016 roku. Walne Zgromadzenie odbyło się zgodnie z zapisami § 20 statutu KIPH, a przewodniczył jemu Prezydent KIPH Romuald Sobieralski.

 

Główne czynności Walnego Zgromadzenia przedstawiały się następująco:

 • zatwierdzono roczne sprawozdania organów statutowych i udzielono im absolutorium,
 • zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 2015 i uchwalono preliminarz budżetowy na rok 2016,
 • dokonano wyboru Rady Izby. Członkami Rady KIPH na kadencję 2016-2019 zostali
  Panie Magdalena Muszyńska-Płaskowicz, Małgorzata Chodkowska oraz Panowie
  Andrzej Pawłowski, Robert Bodendorf, Jarosław Loos, Bartłomiej Łańcucki, Lucjan Sowiński, Lech Wojciechowski, Jarosław Bihun, Piotr Flens, Romuald Sobieralski,
  Tomasz Wojciechowski, Ferdynand Wawryk,
 • dokonano wyboru Prezydenta Izby na kadencję 2016-2019, którym został Pan
  Romuald Sobieralski,
 • dokonano wyboru Wiceprezydentów Izby na kadencję 2016-2019. Wiceprezydentami zostali wybrani Panowie Andrzej Pawłowski, Robert Bodendorf, Jarosław Loos.
 • dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej na kadencję 2016-2019, jej Członkami zostali
  Pani Anna Kalinowska oraz Panowie Edward Kaczyński i Wiesław Kowalczyk.
 • dokonano wyboru Sądu Polubownego na kadencję 2016-2019, a jego Członkami
  zostali Pani Małgorzata Olszewska oraz Panowie Bartosz Zwolak i Radosław
  Nosowski.

 

>>>Aktualny skład Rady KIPH.

>>>Aktualny skład Prezydium KIPH.

>>>Aktualny skład Komisji Rewizyjnej KIPH.

>>>Aktualny skład Sądu Polubownego KIPH.

 


 

INCASO GROUP SP. Z O.O. CZŁONKIEM KIPH

 

 

Witamy w Izbie firmę Incaso Group Sp. z o.o.

Zespół ekspertów ds. wsparcia biznesu m.in. w obszarze spełniania wymogów ustawy o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i wpierania terroryzmu. Firma pomaga przedsiębiorcom – instytucjom obowiązanym – w wypełnieniu obowiązków ustawowych, szkoli i opracowuje procedury wewnętrzne. Tworzy programy informatyczne, które w łatwy sposób można zintegrować z innymi systemami działającymi u klienta. Automatyzuje proces analizy i generowania dokumentów. Wspiera klientów podczas kontroli przeprowadzonych przez organy państwowe. Wsparcie biznesu jest kluczowe dla prowadzonych przedsięwzięć. Działania Firmy opierają się na wieloletnim doświadczeniu oraz stale podnoszonej jakości świadczonych usług i rozwiązań. Projekty Incaso Group:

 • iAML - Odpowiedź na współczesną potrzebę rynku, a także na wymagania ustawy regulującej czynności w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu. System, szkolenie oraz procedury oddają każdemu użytkownikowi pełen zakres funkcjonalności spełniając zarazem wymogi prawa. Więcej na www.iaml.com.pl
 • iBUP - Autorski system wsparcia dla obsługi kasowej. Kompleksowe rozwiązanie dla Biur Usług Płatniczych spełniające wszystkie wymogi ustawowe dotycząceraportowania i pozostałych obowiązków względem KNF, GIIF, NBP.
 • iRADCA - Forma świadczenia usług doradczych dla firm z sektora usług finansowych.

Zachęcamy do korzystania z usług firmy, polubienia profilu na facebooku i odwiedzenia strony.

 

>>>Profil fb.

>>>Strona www.

 


 

MIASTO PLUS NR 4/2016 MAJ 2016

 

 

Zapraszamy do lektury majowego wydania bezpłatnego magazynu „Miasto Plus” wydawanego przez Miasto.Tygodnik Koszaliński.

 

Życzymy miłej lektury!

 


 

ALBUM JUBILEUSZOWY KIPH WRAZ Z MEMORANDUM W KAPSULE CZASU

 

12 maja br. w Klubie 2CV Wiceprezydent KIPH Andrzej Pawłowski umieścił album jubileuszowy z okazji 25-lecia Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej wraz z memorandum w kapsule czasu. Dokonany został również wpis również do zeszytu, który zostanie umieszony w kapsule do przyszłości. Poniżej przedstawiamy Państwu memorandum wraz z materiałem przygotowanym przez TV MAX.

 

>>>Memorandum.

 

>>>Relacja TV MAX.

 


 

BIULETYN IZBOWY NR 11/2016

 

Szanowni Państwo,

Biuletyn Izbowy nr 11/2016 został wysłany, a w nim m.in. informacja o Walnym Zgromadzeniu Członków KIPH, termin Uroczystej Gali Denarowej, informacje o przetargach na terenie miasta Koszalina, oferty Członków KIPH, szkolenia w Koszalinie, informacja o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich i wiele innych cennych informacji. Prosimy Państwa o sprawdzenie skrzynek mailowy.

Jednakże jeżeli nie otrzymali Państwo jeszcze naszego biuletynu to prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu weryfikacji adresu e-mail.

 


 

SZARA STREFA – CZARNY SCENARIUSZ

 


 

PROGRAM TV MAX ZAJĄŁ II MIEJSCE W KONKURSIE DLA TELEWIZJI LOKALNYCH

 

Program "Sześciolatku, witaj w szkole" Pani Joanny Wyrzykowskiej zajął drugie miejsce w Konkursie dla Telewizji Lokalnych "To nas dotyczy" w kategorii pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Składamy najszczersze gratulacje dla całej ekipy realizującej audycję:

 • Pani Joannie Wyrzykowskiej.
 • Panu Krzysztofowi Wilczkowi.
 • Panu Pawłowi Tybuszewskiemu.

 

>>>Zdjęcia z gali. (Z profilu fb TV MAX).

 


 

MIASTO PLUS NR 3/2016 KWIECIEŃ 2016

 

 

Zapraszamy do lektury kwietniowego - jubileuszowego wydania bezpłatnego magazynu „Miasto Plus”.

 

Życzymy miłej lektury!

 


 

WITAMY W IZBIE MARINA MIELNO – Z WIDOKIEM NA JEZIORO

 

 

Witamy w Izbie pensjonat MARINA MIELNO - z widokiem na jezioro.

Ten nowoczesny, otwarty w lipcu 2015 r. obiekt, kusi amatorów wypoczynku nad wodą doskonałą lokalizacją pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno. Do nadmorskiej plaży można dojść w nie więcej niż 10 minut, jezioro zaś znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków i można je podziwiać z tarasów pokoi.

Elegancja, komfort, miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że pobyt w pensjonacie jest czystą przyjemnością. Miejsce słynie z doskonałej kuchni, czystych pokoi i przemiłej atmosfery gdzie każdy gość traktowany jest indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Zachęcamy do korzystania z oferty pensjonatu, polubienia jego profilu na facebooku oraz odwiedzenia strony Marina Mielno.

 

Witamy w Izbie!

 

>>>Strona www.

 

>>>Profil na fb.

 


 

P.W. SAKBUD PRZEMYSŁAW SAK NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

 

Witamy wśród Członków firmę P.W. SAKBUD Przemysław Sak.

Firma zajmuje się robotami ziemnymi, wynajmem sprzętu, transportem oraz sprzedażą kruszyw, wyburzeniami oraz kruszeniem gruzu. Współpracuje z większymi koszalińskimi firmami z branży budowlanej oraz z indywidualnymi inwestorami. Chętnie nawiązuje współpracę z nowymi firmami.

Zapraszamy do korzystania z usług, polubienia fanpage firmy na facebooku oraz odwiedzania strony internetowej.

 

Witamy w Izbie!

 

>>>Strona www.

 

>>>Profil na fb.

 


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KWIETNIOWYM SPOTKANIU KULTURALNIE O BIZNESIE

 

Kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie” już za nami. Wszystkim licznie przybyłym gościom – Członkom KIPH i nie tylko, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawą dyskusję i trafne spostrzeżenia. To Państwa opinie, przemyślenia i doświadczenia są dla nas bodźcami do podejmowania kolejnych działań na rzecz koszalińskiego środowiska gospodarczego.

Jeszcze raz witamy w izbie P. W. Sakbud Przemysław Sak, Marina Mielno. Z widokiem na jezioro, getruck.pl, AISEO, POLON INTERNATIONAL, Hotel Wodnik i Grupa Wodnik, których przedstawicielom mieliśmy przyjemność symbolicznie uścisnąć dłoń wręczając certyfikaty przynależności do KIPH.

Dziękujemy Piotrowi Flensowi za podzielenie się z nami swoimi trafnymi spostrzeżeniami na temat szarej strefy. Dziękujemy gospodarzowi spotkania Park Caffe - Kawiarnia Restauracja, Catering Dieta Koszalin i jej menadżerowi Robertowi Olejniczakowi za to że nas tak wspaniale ugościli. Czas spędzony w tym miejscu i kosztowanie przyrządzonych zdrowych dań to niesamowita przyjemność. Dziękujemy Jarosławowi Barów z Teatr Variete Muza za wyciśnięcie z pianina 100% jego możliwości. Dziękujemy Urszuli Cienkowskiej za profesjonalne zdjęcia dokumentujące nasze spotkanie. Dziękujemy przybyłym mediom, w szczególności TV MAX i Radiu Koszalin za zainteresowanie naszymi działaniami.

Widzimy się już niebawem na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy. O szczegółach poinformujemy tradycyjnie drogą mailową jak i również informacja pojawi się na stronie oraz fanpage Izby na facebooku.

 

Ps. Nie zapomnijcie Państwo zabrać wizytówek, na pewno spotkacie kogoś ciekawego komu warto je wręczyć.

Tymczasem prezentujemy Państwu galerię zdjęć ze spotkania.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

>>>Galeria zdjęć.

 


 

KOSZALIŃSKI „DENAR” CORAZ BLIŻEJ

 

 

"W ostatnim okresie obserwujemy sukcesywne zwiększenie zainteresowania działalnością KIPH wśród lokalnych firm. Są to firmy z różnych branż, które dostrzegają i doceniają zalety zrzeszenia się w koszalińskiej Izbie. KIPH ma potężny udział w integracji koszalińskiego środowiska przedsiębiorców na przestrzeni ostatnich 26 lat. Trzeba podkreślić, że integracja sama w sobie nie powinna być głównym celem działalności. Ważne są wszelkie konkretne działania merytoryczne na rzecz rozwoju i wsparcia koszalińskich przedsiębiorców, i takich się z chęcią podejmujemy." - Rozmowa z Piotrem Huzarem, dyrektorem biura Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej na łamach portalu Baltic.info o tegorocznej edycji konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku” oraz o zaletach przystąpienia do KIPH.

 

>>>Artykuł.

 


 

POLON INTERNATIONAL CZŁONKIEM KIPH

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w poczet Członków KIPH dołączyła firma Polon International Wojciech M. Nawracała.

Firma zajmuje się doradztwem gospodarczym, lobbingiem i marketingiem, specjalizując się szczególnie w kontaktach Zachód-Wschód-Zachód na terenie Europy. Firma aktywnie działa na terenie Polski, Niemiec, Rosji, Austrii, Ukrainy, gdzie osiąga duże sukcesy. W krajach tych firma została uznana jako partner oficjalnych Klubów Biznesowych, Stowarzyszeń czy Rządów. Polon International oferuje swoim klientom doradztwo oraz udział w rozmowach biznesowych w w/w krajach.

 

Serdecznie witamy w Izbie i zapraszamy do odwiedzenia strony www firmy.

 

>>>Strona www.

 


 

OFERTA KOSZALIŃSKIEJ AGENCJI ROZWOJU REGIONALNEGO S.A. W RAMACH FUNDUSZU POŻYCZKOWEGO JEREMIE

 

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach Funduszu Pożyczkowego JEREMIE dla „Przedsiębiorczości Akademickiej” oferuje preferencyjne mikropożyczki na następujących warunkach:

 

 • Maksymalna kwota pożyczki 75 000,00 zł.
 • Oprocentowanie 0,00 %.
 • Prowizja 0,00 %.
 • Wymagany wkład własny 0,00 %.
 • Czas spłaty do 72 miesięcy (6 lat).

 

Cel na jaki mikropożyczka może zostać udzielona: Finansowanie działalności gospodarczej, w tym w szczególności finansowanie działań przyczyniających się do rozwoju mikroprzedsiębiorstwa.

 

>>>Szczegóły.

 


 

GETRUCK.PL NOWYM CZŁONKIEM KIPH

 

 

Witamy w Izbie nowego Członka – firmę getruck.pl!

 

getruck.pl to największy w Polsce serwis internetowy zapewniający obsługę przedsiębiorców zainteresowanych zakupem samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych, ciągników siodłowych i naczep. Firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów od znalezienia źródła finansowania zakupu i dobór pojazdu, poprzez bieżącą obsługę i dobór ubezpieczeń, po sprzedaż używanego pojazdu klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną getruck.pl

 

>>>Strona www.

>>>Profil FB.

 


 

ŚWIADOME WYDAWANIE, CZYLI WRACAJĄCA ZŁOTÓWKA – MIASTO TYGODNIK KOSZALIŃSKI NR 13 1-7 KWIETNIA STR 8

 

 


 

OD 1 KWIETNIA 2016 r. PROGRAM PŁATNIK TYLKO W WERSJI 10.01.001

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że od 1 kwietnia 2016 r. dokumenty przygotowane w wersji 9.01.001, 9.01.001A, 9.01.001B, 9.01.001C, 9.01.001D, 9.01.001E, 9.01.001F, programu Płatnik nie będą przyjmowane do ZUS. Dokumenty ubezpieczeniowe powinny być przygotowywane w wersji 10.01.001 z najnowszym pakietem aktualizacyjnym programu Płatnik.

 


 

NABÓR WNIOSKÓW ZWIĘKSZENIE WYKORZYSTANIA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ RPO ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

Termin i miejsce składania wniosków: wrzesień 2016 r. WFOŚiGW w Szczecinie, ul. Jagiellońska 32U/5, Szczecin.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w trybie konkursowym. Przedmiotem konkursu są projekty, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WZP 2014 - 2020, Oś priorytetowa II Gospodarka Niskoemisyjna, Działanie 2.10 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł. Dofinansowanie można otrzymać na budowa, rozbudowa, modernizacja jednostek wytwarzających energię elektryczną i/lub cieplną z odnawialnych źródeł energii, przede wszystkim w oparciu o biomasę, biogaz i energię słoneczną, w tym z niezbędną infrastrukturą przyłączeniową do sieci dystrybucyjnych.

 

>>>Więcej.

 


 

ANKIETA DOTYCZĄCA DZIAŁAŃ POWSTAJĄCEJ RADY EUROPEJSKIEJ DS. INNOWACJI

 

Komisja Europejska planuje utworzyć Europejską Radę ds. Innowacji, aby m.in. wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów. Jednak aby działania powstającej Rady były jak najbardziej sprawne Komisja Europejska chce oprzeć się na możliwie najlepszych pomysłach i danych od wszystkich zainteresowanych. W tym celu została przygotowana specjalna ankieta skierowana przede wszystkim do innowatorów oraz przedsiębiorców, a także przedstawicieli biznesu, środowisk akademickich, władz krajowych i regionalnych. Równie ważne są opinie od osób, które nie uczestniczą w programach Unii Europejskiej. Ankieta obejmuje kilka pytań. Można także przesłać sam dokument przedstawiający nasze stanowisko.

 

>>>Ankieta.

>>>Więcej.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence