Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Aktualności

ZESTAWIENIE KONKURSÓW NA DOTACJE UNIJNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W I KWARTALE 2017 ROKU

W imieniu naszej firmy Członkowskiej Quadrivium Firma Konsultingowa Przedstawiamy zestawienie konkursów skierowanych do przedsiębiorców w I kwartale 2017 roku. Wśród nich są dotacje inwestycyjne (Regionalny Program Operacyjny), innowacyjne (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój), dotacje na rozpoczęcie działalności i rozwój (w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Programu Operacyjnego Ryby). Poziom dofinansowania nawet do 80%.

Oczywiście zachęcamy do współpracy z naszą firmą Członkowską w przygotowaniu kompletnej dokumentacji aplikacyjnej.

Kontakt:

Quadrivium Firma Konsultingowa

Anna Kalinowska

Ulica: Sianowska 4

Kod Pocztowy: 75-643 Koszalin

Telefon: +48 503 805 989

Adres e-mail:

Strona www: www.quadrivium-kolobrzeg.pl

>>>Tabela z zestawieniem aktualnych konkursów.


 

GRUPA MONOLIT NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Monolit

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Monolit wstąpiła w poczet Członków KIPH. Firma stanowi grupę przedsięwzięć biznesowych opartą o projekt – inkubator – MonolitHome. Przedsięwzięcia obecnie prowadzone przez firmę to:

 1. MonolitHome – centralny projekt-inkubator. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem przedsięwzięć biznesowych w życie. W kolejnej fazie zadaniem inkubatora jest wsparcie młodych projektów, poprzez uzupełnianie brakujących kompetencji, zasobów, aż do czasu usamodzielnienia się.
 2. Prace wysokościowe - wykonywane technikami alpinistycznymi w miejscach trudnodostępnych. www.grupamonolit.pl
 3. Monolith Steel – szeroki zakres usług z zakresu obróbki stali i projektowania – www.monolithsteel.com
 4. MonolitTrade – projekt skupiający wszystkie przedsięwzięcia i działania handlowe całej Grupy, m. in.:
 • Obuwie StukStuk.pl. – sklep internetowy z obuwiem damskim i torebkami – www.StukStuk.pl
 • BlinkSale.pl – hurtowa sprzedaż towarów – www.blinksale.pl
 • BlinkDeals.pl – w budowie.
 • Deligo.pl - przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań technicznych dla projektów e-commerce – www.deligo.pl

Grupa Monolit jest otwarta na nowe pomysły oraz kolejne wyzwania. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą Członkowską, zapoznania się z projektami grupy oraz do korzystania z ofert oraz usług.


 

WITAMY W IZBIE AGENCJĘ REKLAMOWO-FOTOGRAFICZNĄ MARCIN TORBIŃSKI

Witamy Marcin Torbinski

Uprzejmie informujemy, że do Członków Izby dołączyła Agencja Reklamowo-Fotograficzna Marcin Torbiński.

Firma oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych. W swojej ofercie posiada m.in. photo design, fotografię ślubną, obróbkę zdjęć, fotografię okolicznościową oraz wszelaką fotografię komercyjną, ale także agencja produkuje filmy reklamowe oraz oferuje usługi drukarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio na www.marcintorbinski.pl, polubienia i śledzenia profilu na facebook’u oraz korzystania z usług.

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

MIĘDZYNARODOWE TARGI INNOWACJI TECHNOLOGII PRZEMYSŁOWYCH HANNOVER MESSE

Termin i miejsce: 24-28.04.2017 r. – Hannover, Niemcy.

Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do udziału w targach i odwiedzenia stoiska Pomorza Zachodniego, które będzie znajdowało się w Pawilonie Narodowym Polski. Ze względu na ograniczoną powierzchnię i sztywne wymogi jednolitej wizualizacji wszystkich stoisk regionalnych nie będzie można zapewnić Państwu możliwości prezentacji poprzez banery, roll-up’y czy plakaty. Mile widziane są natomiast filmy promocyjne, które będą prezentowane cyklicznie na ekranie oraz ulotki i katalogi w języku niemieckim i/lub angielskim.

Jednocześnie zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować na stoisku swoje maszyny czy też urządzenia – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wszelkich informacji na temat Hannover Messe 2017 udziela zespół Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, które jest organizatorem stoiska Pomorza Zachodniego podczas targów: tel. 91 432 96 74, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Podczas targów odbywać się będą również międzynarodowe giełdy kooperacyjne dla branży przemysłowej, które organizuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości:

 1. Giełda kooperacyjna EEN – 24-28 kwietnia 2017 r.
 2. Giełda kooperacyjna „Technology Cooperation Days” – 25-27 kwietnia 2017 r.

>>>Szczegóły nt. giełd kooperacyjnych.


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE – SZANSĄ NA ROZWÓJ, KULTURALNIE O BIZNESIE

KoB - styczen 2017

Termin i miejsce: 26.01.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Tematem spotkania będzie „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansą na rozwój”. Wysłuchamy ekspertów i porozmawiajmy jakie możliwości daje nam cyfryzacja w zarządzaniu procesami, w sprzedaży, w relacji z klientem itp.

Podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca”– nowej inicjatywy KIPH mającej na celu wyłonienie i wyróżnienie pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

>>>Szczegóły.


 

PRAKTYCZNE PEŁNIENIE FUNKCJI ABI

szkolenie ABI - Spektrum

Termin i miejsce: 26-27 stycznia 2017 (Czwartek 900- 1500 – Piątek 900 – 1400) - siedziba firmy Spektrum - Koszalin ul Mieszka I 30.

W imieniu firmy Spektrum Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr zapraszamy na dwudniowe szkolenie - Praktyczne pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Celem szkolenia, do którego Państwa zachęcamy jest przygotowanie oraz pogłębienie wiedzy osób, które w firmie realizują obowiązki Administratora Bezpieczeństwa Informacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zwana dalej jako UODO) z uwzględnieniem zmian wprowadzonych od 01 stycznia 2015 r, a także przyszłych zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z 14.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

>>>Szczegóły i program szkolenia.


 

PRAWO PRACY W 2017 – JAK PRAWIDŁOWO INTERPRETOWAĆ ZMIANY

szkolenie - prawo pracy CB

Termin i miejsce: 1.02. 2017 r. – w godz. 1000 – 1300 – City Box Koszalin. Szkolenie bezpłatne. Wymagana rejestracja.

W imieniu Centrum Biznesu zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktycznym wymiarem znowelizowanych przepisów, do udziału w spotkaniu „Prawo pracy w 2017 – jak prawidłowo interpretować zmiany”, które odbędzie się w ramach nowej inicjatywy Centrum Biznesu FCIP „Vademecum prawne przedsiębiorcy”.

>>>Szczegóły i rejestracja.


 

SPEKTRUM – CENTRUM SZKOLEŃ I ROZWOJU KADR NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Spektrum

Z olbrzymią radością informujemy, że firma Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Przemysław Chojnowski dołączyła do Izby.

Firma jest instytucją szkoleniową, oferuje szereg szkoleń m.in. w zakresie kompetencji menedżerskich, motywacji, zarządzania zespołem itp., a także szkolenia i doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, audytów w zakresie bezpieczeństwa informacji ISO 27001. W ofercie firmy znajduje się również coaching indywidualny i zespołowy. Gwarancją wysokiego poziomu oferowanych usług są zatrudniani przez Spektrum eksperci i trenerzy posiadający odpowiednie merytoryczne przygotowanie oraz długoletnią praktykę i wiedzę fachową w swoich branżach. Spektrum to również Akademia Nauki - skierowana do dzieci i młodzieży od 3 do 18 lat.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty firmy Spektrum, odwiedzenia jej strony internetowej oraz polubienia profilu na facebook’u.

>>>Strona www

>>>Akademia Nauki

>>>Profil facebook


 

WSPÓLNY PROJEKT KIPH I COMPUTER COLLEGE

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z Przedsiębiorstwem Organizacji Wdrozeń „AYA", organem zarządzający szkołami Computer College rozpoczynamy realizację projektu „Podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów Publicznego Technikum Informatycznego "Computer College" w Koszalinie przy współpracy z lokalnym otoczeniem społeczno-gospodarczym".

Celem projektu jest dostosowanie kompetencji zawodowych 54 uczniów PTI do wymagań lokalnego rynku pracy w branży informatycznej. Podstawowym działaniem będzie modyfikacja programu nauczania w ramach innowacji pedagogicznej. Szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo w zakładce "Projekty i Szkolenia -> Realizowane" lub klikając w poniższy link.

>>>Szczegóły dot. projektu.


 

POMOC DLA POGORZELCÓW Z FIRMY CATERING PRZYMORZE

Szanowni Państwo,

zwracamy się do przedsiębiorców dobrej woli o pomoc dla Danusi i Sławka z firmy Catering Przymorze, którzy nie raz i nie dwa pomagali przy organizacji działań charytatywnych. Teraz sami potrzebują pomocy. W nocy 9 stycznia br. spłonął ich cały dobytek. Potrzebują materiałów budowlanych oraz funduszy na odbudowę domu.

Prosimy wszystkich zainteresowanych pomocą o wpłatę na konto Fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie z dopiskiem "Pożar" Bank PKO BP S.A nr konta 93 1020 2791 0000 7702 0221 4641. Cała uzbierana kwota zostanie przekazana dla Danusi i Sławka.

Osoby chcące przekazać materiały budowlane, proszone są o kontakt z Marzeną pod numer tel. 690 941 841.

>>>Szczegóły dot. akcji.


 

SZUKAMY PRZEDSIĘBIORCÓW SEKTORA MŚP DO UDZIAŁU W BADANIU – BUSOMETR ZPP.

Ostatnie wyniki Busometru ZPP pokazały, że znaczna grupa pracodawców chce podnosić płace, ale jednocześnie obawia się osłabienia koniunktury gospodarczej i inwestowania. Czas na wyniki kolejnej edycji badania. Do jej zakończenia ZPP potrzebuje jeszcze 70 wypełnionych ankiet. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, co zajmie Państwu naprawdę niewiele czasu. Będzie ona miała istotne przełożenie na wyniki badania, które, jak zawsze, zostaną opublikowane w mediach.

>>>Ankieta.


 

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY KIPH

Swieta 2016


 

WITAMY W IZBIE AJKAN SZKOLENIA KATARZYNA HATŁAS

Witamy Ajkan

Z przyjemnością informujemy, że w szeregi KIPH wstąpiła firma Ajkan Szkolenia Katarzyna Hatłas.

AJKAN Szkolenia zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem zajęć edukacyjnych w zakresie nauczania języków obcych (angielski, włoski, rosyjski) oraz języka polskiego również dla obcokrajowców. Firma kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji mówienia, zajęcia mają więc przede wszystkich charakter konwersacyjny z rozbudową słownictwa. Pierwsze zajęcia w Ajkan prowadzone są za darmo.

Zachęcamy do korzystania z usług firmy, polubienia oraz śledzenia AJKAN Szkolenia na facebook'u.

>>>Profil facebook.


 

KOSMAZ SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Kosmaz

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła firma Kosmaz Sp. z o.o.

Firma ta jest przodującym na Pomorzu Środkowym i Wielkopolsce solidnym partnerem w branży materiałów drewnopochopodnych i akcesoriów meblowych. Posiada 4 oddziały w Koszalinie, Kołobrzegu, Słupsku i Swarzędzu. Kompleksowo zaopatruje branżę meblarską w materiały niezbędne do produkcji mebli oraz specjalizuje się w dostarczaniu materiałów drewnopochodnych na potrzeby budownictwa. Wykonuje dla swoich klientów hurtowych i detalicznych profesjonalne usługi formatowania i komputerowego rozkroju płyt, okleinowania krawędzi obrzeżami PCV i ABS, wykonuje nawierty otworów pod zawiasy, ostrzy automatycznie piły, nanosi klej na obrzeża oraz świadczy usługi transportowe i montażu podłóg. Materiały najwyższej jakości do produkcji mebli tylko w firmie Kosmaz!

Zapraszamy do korzystania z oferty firmy, zapoznania się ze stroną www oraz polubienia fanpage.

>>>Strona www.

>>>Facebook firmy.


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.


 

WYKŁAD INAUGURACYJNY AKADEMII KIPH ORAZ WYWIAD Z CEZARYM KAŹMIERCZAKIEM NA ŁAMACH TYGODNIKA KOSZALIŃSKIEGO MIASTO

Zachęcamy do lektury dzisiejszego wydania Miasto Tygodnik Koszaliński. W dzisiejszym numerze można znaleźć m.in. takie artykuły jak:

 • Informacje nt. Funduszy Europejskich na 2017 r. – rozmowa z Marszałkiem WZP Olgierdem Geblewiczem.
 • Artykuł dotyczący wykładu inaugurującego Akademię Biznesu KIPH, którą organizowaliśmy wspólnie z Peugeot Mojsiuk Motor.
 • Wywiad Członka naszej Izby p. Tomasza Wojciechowskiego właściciela Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl z Prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców p. Cezarym Kaźmierczakiem.

>>>Artykuł w większej rozdzielczości.

>>>Relacja TV MAX z Akademii Biznesu KIPH.


 

INAUGURACYJNY WYKŁAD „AKADEMII BIZNESU KIPH”

8 grudnia br w Salonie Peugeot Mojsiuk Motor odbył się inauguracyjny wykład "Akademii Biznesu KIPH". Dziękujemy Panu profesorowi Piotrowi Płoszajskiemu za wspaniały, merytoryczny i inspirujący wykład oraz Partnerowi Peugeot Mojsiuk Motor za gościnę i mistrzowską oprawę wydarzenia. Po wykładzie odbyła się również prezentacja nowego innowacyjnego SUV Peugeot 3008, którą poprowadził Adam Kornacki – dziennikarz TVN Turbo. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to spotkanie gościom. Prezentujemy galerię ze spotkania i zachęcamy do obejrzenia.

>>>Galeria.


 

VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „MEDIA-KOMUNIKACJA-EDUKACJA”

plakat ostateczny

Termin i miejsce: 14.12.2016 r. o godz. 10:00 – aula Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego PR Futura i Redakcji Akademickiej działających na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej zapraszamy Państwa na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową "Media-Komunikacja-Edukacja". Tematem przewodnim tegorocznej, zimowej edycji będzie „Wpływ mediów na kształtowanie przekazu”. Odbędą się rozważania nad rolą mediów w procesie komunikowania i kształtowaniu przekazów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili:

 • dr Monika Kaczmarek-Śliwińska (Politechnika Koszalińska),
 • dr Piotr Szarszewski (Politechnika Koszalińska),
 • Marcin Napierała (TV Max),
 • sierż. Beata Gałka (Komenda Miejska Policji w Koszalinie),
 • Patrycja Pietrasz (Akademia Pomorska w Słupsku),
 • Żaneta Kornecka (Politechnika Koszalińska).

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Wydarzenie facebook.


 

KANCELARIA PODATKOWA CONSTANS BOŻENA PAWŁOWSKA NOWYM CZŁONKIEM IZBY

Z olbrzymią radością zawiadamiamy, że w Poczet Członków KIPH wstąpiła Kancelaria Podatkowa Constans Bożena Pawłowska.

Constans oferuje kompleksowe i rzetelne usługi doradztwa podatkowego, usług rachunkowych (w tym prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, a także weryfikację ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości). Dodatkowo w ofercie kancelarii znajdziemy rozliczenia kadrowo – płacowe oraz pozostałych zobowiązań publiczno – prawnych m.in. podatków i opłat lokalnych, rozliczeń PFRON, rozliczeń z Urzędem Marszałkowskim, rozliczeń dotacji, subwencji i dopłat, sporządzania raportów i analiz, sporządzania sprawozdań dla Urzędu Statystycznego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kancelarii oraz do korzystania z usług Biura Podatkowego.

>>>Strona Kancelarii.


 

PODARUJ BLISKIM VOUCHER DO GABINETU DERMALOGICA


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence