Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Aktualności

WSPÓLNE STANOWISKO KOSZALIŃSKICH ŚRODOWISK PRZEDSIĘBIORCÓW W SPRAWIE S6

Marina Mielno

(kliknij aby powiększyć)

29 marca br w Hotelu Gromada odbyła się konferencja prasowa na temat wspólnego stanowiska koszalińskich środowisk przedsiębiorców w sprawie postępu w budowie dróg S6 i S11. Wspólny list w tej sprawie do Premier Beaty Szydło skierowały:

 • Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa,
 • Północna Izba Gospodarcza,
 • Zrzeszenie Kupców i Przedsiębiorców w Koszalinie,
 • Koszalińska Loża Business Centre Club.

>>>Treść pisma do Premier Beaty Szydło.

>>>Materiał z konferencji prasowej opracowany przez TV MAX.


 

WITAMY W IZBIE PROTEKTORZY SP. Z O.O.

Witamy Protektorzy

Z olbrzymią radością ogłaszamy, że w szeregi KIPH wstąpiła Firma Protektorzy Sp. z o.o.

Firma działa na rynku usług finansowo-prawnych. W ramach kompleksowej opieki nad przedsiębiorstwem zagrożonym niewypłacalnością bądź też przedsiębiorstwem, które już zaprzestało regulowania swoich wymagalnych zobowiązań wdraża autorską usługę restrukturyzacji. Protektorzy zmieniają oblicza polskich firm, które w czasach kryzysu nie potrafią sobie radzić z zachowaniem płynności finansowej. Rozwijaj firmę a Twój protektor zajmie się jej ochroną! W ramach kompleksowych usług Firma oferuje również prowadzenie postępowań układowych, sanacyjnych i upadłości, dochodzenie wierzytelności, prowadzenie rachunkowości w każdym zakresie działalności, coaching.

Zachęcamy do polubienia profilu firmy na facebook’u, zapoznania się z działalnością oraz do korzystania z usług.

>>>Profil facebook.

>>>Strona www.


 

"GDZIE ZACZYNA SIĘ LUKSUS" - MARCOWE SPOTKANIE Z CYKLU KOB.

Matrix

Termin i miejsce: 30.03.2017 r. o godz. 1300 - Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.

Zachęcamy do udziału w marcowym spotkaniu z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie "Gdzie zaczyna się luksus" i towarzyszyć mu będą dwie myśli przewodnie:

 • „Niektórzy ludzie uważają luksus za przeciwieństwo ubóstwa. Ale to nie prawda. Luksus jest przeciwieństwem pospolitości” – Coco Chanel.
 • „Istnieje tylko jeden luksus prawdziwy – luksus związków ludzkich” – Antoine de Saint-Exupery.

Podczas spotkania wybierzemy również pracownika miesiąca. Tym razem będzie to pracownik działu handlu.

>>>Wydarzenie fb.


 

AGENCJA SOCIAL MEDIA WYPISZ-WYMALUJ CZŁONKIEM KIPH

Witamy Wypisz-Wymaluj

Miło zacząć dzień od tak pozytywnych informacji. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Agencja Social Media Wypisz - Wymaluj wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Agencja dba o komunikację marki swojego klienta w mediach społecznościowych, tworząc trwałe relacje z klientami. Kiedyś możliwość tak skutecznego dostępu do Klientów, jakim przedsiębiorcy dysponują dzisiaj, była mrzonką, marzeniem. Dziś to obowiązek - być social. W social media porusza się 14 milionów Polaków. 82% z nich robi to dzień w dzień. Co to oznacza? Masz dostęp do miejsca gdzie każdego dnia pojawia się 11,5 miliona potencjalnych Klientów. Jeśli nie są to obecni Klienci to być może przyszli. Twoją rolą jest zastanowić się co chciałbyś im sprzedać:

 • ideę,
 • produkt,
 • emocje

Co jest rolą wypisz-wymaluj? Sprzedać to.Wypisz agencji swoje biznesowe cele, a ona wymaluje na ich podstawie najlepszą wersję Twojej marki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą agencji www.wypisz-wymaluj.com polubienia profilu na facebook’u oraz do korzystania z oferty Wypisz-Wymaluj.

>>>Strona www.

>>>Fanpage Agencji na facebook’u.


 

15. ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBALLOGIC JOB FAIR 2017 JUŻ ZA NAMI

Targi pracy 2017

Za nami 15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Nasze izbowe stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Przyczyniła się do niego duża ilość ofert pracy (ponad 25) w firmach zrzeszonych w KIPH oraz obecność zaproszonych przez nas twórców gry rekrutacyjnej Kandydaci. Rozdaliśmy mnóstwo ofert pracy a zwiedzający świetnie się bawili na naszym stoisku. Był też czas na poważne przemyślenia. Dzieła dopełniło bardzo udane spotkanie na temat zatrudniania pracowników z Ukrainy zorganizowane wspólnie z firmą WorkService. To był udany dzień!

Ogromne gratulacje dla Biura Karier Politechniki Koszalińskiej za profesjonalną organizację targów i dziękujemy za owocną współpracę. Dziękujemy wszystkim członkom za udział w organizacji naszego stoiska. W szczególności firmom

>>>Galeria zdjęć GK24.


 

„PRACOWNICY Z UKRAINY LEKARSTWEM NA PROBLEMY POLSKIEGO RYNKU PRACY” – SPOTKANIE Z PRAKTYKIEM.

Termin i miejsce: 16.marca br. o godz. 1330 - teren XV Środkowopomorskich Targów Pracy, Hala Widowiskowo-Sportowa, sala szkoleniowa na Parterze.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu podczas którego zaprezentujemy Państwu praktyczne wskazówki dotyczące procesu zatrudniania pracowników z Ukrainy. Podczas wydarzenia w sposób skondensowany przybliżymy zagadnienia organizacyjne i prawne dotyczące całej procedury. Główny nacisk natomiast położymy na studium przypadku oraz praktyczne zagadnienia.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy WorkService - największej w Polsce firmy HR dostarczającej innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizującej się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.

Program spotkania:

 • Trendy rynku pracy w Polsce - podstawowe informacje.
 • Rynek pracy oczami pracownika i pracodawcy.
 • Migracje zarobkowe.
 • Transgraniczna wymiana pracowników.
 • Wymogi formalne zatrudnienia cudzoziemców.
 • Warunki zatrudnienia cudzoziemców- regulacje prawne.
 • Zatrudnienie pracowników z Ukrainy – case study.


 

RELACJA TV MAX Z DRUGIEGO SPOTKANIA SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

Spotkanie informacyjne

2 marca br. odbyło się drugie spotkanie "Szkoła Rozwoju Lidera KIPH". Za poprowadzenie spotkania dziękujemy Paniom Beacie Woźniak oraz Małgorzacie Olszewskiej z Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji "VIA". Za wspaniale przygotowaną salę szkoleniową dziękujemy całemu zespołowi gospodarza ARKA Sp z o o sp. k. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem TV MAX ze spotkania.

>>>Materiał TV MAX.

>>>Zdjęcia.


 

SŁAWOMIR ŻŁOBIŃSKI PRACOWNIKIEM LUTEGO – RELACJA Z KOB

Kob - Strategia Marki relacja

23 lutego br. w gościnnych wnętrzach Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem spotkania była strategia marki. Tradycyjnie na początku spotkania powitaliśmy nowych Członków w Izbie wręczają certyfikaty przynależności do KIPH:

 • p. Katarzynie Hatłas z firmy Ajkan Szkolenia.
 • p. Marcinowi Torbińskiemu z firmy Agencja Reklamowo-Fotograficzna Marcin Torbiński.

Podczas spotkania rozstrzygnięty został również konkurs „Pracownik Miesiąca”. Tym razem wybieraliśmy pracownika z działu marketingu. Pracownikiem Miesiąca Lutego został p. Sławomir Żłobiński z firmy Gazopol. Dziękujemy sponsorom Park Caffe, Teatr Variete Muza oraz Centrum Rekreacji FORMA za ufundowanie upominków dla zwycięzcy. W części kulturalnej gospodyni spotkania p. Magda Muszyńska zainicjowała Klub Dobrej Książki oraz uczennice Zespołu Szkół Plastycznych zaprezentowały swoje dzieła, które podczas trwania spotkania stworzyły.

Kolejne spotkanie już pod koniec marca. Oczywiście wszystkie informacje pojawią się na naszej stronie, naszym fanpage oraz tradycyjnie drogą mailową. Tymczasem prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania i zachęcamy do obejrzenia.

>>>Zdjęcia.


 

KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARBOWA JUŻ OD 1 MARCA

KAS

Przekazujemy w załączeniu list Dyrektora Izby Skarbowej w Szczecinie w sprawie rozpoczęcia funkcjonowania z dniem 1 marca 2017 roku Krajowej Administracji Skarbowej.

>>>Utworzenie KAS – pismo DIS.

>>>KAS co trzeba wiedzieć.


 

SKORZYSTAJ Z ZABIEGÓW GENEO W INSTYTUCIE KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DERMALOGICA

Wartosci KIPH

geneOTM to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmu organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Jeśli chcesz:

 • Złuszczyć zrogowaciały naskórek i przywrócić gładkość skóry,
 • Wyrównać koloryt,
 • Poprawić jędrność i elastyczność skóry,
 • Zredukować drobne zmarszczki,
 • Poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem.

Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę. Pięknem warto się dzielić. Dlatego, drodzy Panowie - dobrym pomysłem na upominek, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się Dnia Kobiet, będzie nabycie vouchera w gabinecie Dermalogica. Specjalnie dla Członków KIPH Instytut przygotował -10% rabatu na zabieg geneOTM. Voucher na zabiegi w Dermalogica to doskonały pomysł na prezent. Zachęcamy do korzystania z zabiegów Członka naszej Izby.

>>>O geneOTM.

>>>Zamów bon upominkowy.


 

STRATEGIA MARKI – KULTURALNIE O BIZNESIE

KoB - Sianow

Termin i miejsce: 23.02.2017 r. o godz. 1300 – Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalnie o biznesie", którego tematem będzie „Strategia marki”. Spotkanie ma tradycyjnie charakter otwarty.

Motywem przewodnim najbliższego spotkania będzie Strategia marki. Wspólnie odpowiemy sobie na 5 pytań:

 • Czy umiemy zdefiniować swojego idealnego klienta ?
 • Co sprzedajemy ?
 • Co kupują nasi klienci?
 • Jak zbudowaliśmy „paczkę korzyści”?
 • Kim jesteśmy dla swoich klientów?

Oczywiście podczas spotkania zaprezentujemy również wyniki konkursu „Pracownik Miesiąca” (zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego). Nasza nowa formuła spotkań związana z wyborem Pracownika Miesiąca została przyjęta ciepło przez członków KIPH i firmy zaprzyjaźnione. Wierzymy, że taki sposób uznania dla wyróżniających pracowników przyniesie spodziewane rezultaty. Tym razem będzie to pracownik zajmujący się marketingiem.

>>>Wydarzenie.


 

WITAMY W IZBIE WINHUNTER-SERWIS SP. Z O.O.

Z wielką radością i dumą informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła Firma windhunter-serwis sp. z o.o.

windhunter serwis jest największą firmą w grupie windhunter i jest jej sercem. Firma ciągle się rozwija, produkuje i instaluje wysokiej jakości pomiarowe maszty meteorologiczne, zgodne z międzynarodowymi normami. Instalowane są one przez wysokiej klasy specjalistów i wyposażone w najwyższej jakości instrumenty pomiarowe, które służą do oceny potencjału i opłacalności planowanego parku wiatrowego.

windhunter_academy szkoli w Koszalinie w swoim nowoczesnym ośrodku szkoleniowym techników i inżynierów budowy i utrzymania ruchu farm wiatrowych z Polski i całej Europy. Zakres szkoleń obejmuje takie dziedziny jak pierwsza pomoc, manual handling, praca na wysokości, see survival i wiele innych związanych z pracą w ekstremalnych warunkach.

morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdów wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, prowadzi badania techniczne pojazdów, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji o nowej firmie Członkowskiej oraz o całej Grupie windhuner znajdą Państwo na ich stronie www. Zachęcamy do korzystania z usług oraz do śledzenia i polubienia profili na facebook’u.

>>>Strona www.

>>>windhunter group.

>>>Akademia Wiatru.

>>>Morska_10 okręgowa stacja kontroli pojazdu.


 

"ŚRODKI Z UNII EUROPEJSKIEJ: JAK UMIEJĘTNIE DOBRAĆ KONKURS I ZŁOŻYĆ SKUTECZNĄ APLIKACJĘ"

Spotkanie informacyjne - Srodki UE

Termin i miejsce: 10.02.2017 r. o godz. 1200 – Sala konferencyjna KIPH, Plac Wolności 2-3. Wstęp wolny.

Firma Konsultingowa Quadrivium wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na spotkanie informacyjne. Środki z Unii Europejskiej, umiejętnie dobrany konkurs i skutecznie złożona aplikacja, mogą znacznie zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy i spowodować krok milowy w jej rozwoju. Jeśli więc masz ciekawy pomysł, a do jego realizacji potrzebne Ci są środki finansowe, skorzystaj ze spotkania z naszą Członkinią Anną Kalinowską, przedstawicielem Firmy Konsultingowej Quadrivium, która pomoże ten pomysł przekuć w sukces.

Tematyka spotkania:

 1. Bieżące konkursy skierowane do MSP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Zachodniopomorskiego - analiza kryteriów, na podstawie których oceniany jest Wnioskodawca, praktyczne wskazówki.
 2. Konkursy skierowane do przedsiębiorstw działających na obszarach wiejskich - analiza dokumentacji konkursowej, praktyczne wskazówki,
 3. Konkursy Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej - dla kogo? na jakie przedsięwzięcia?
 4. Nowa era innowacji w MSP - jak zrealizować projekt badawczo - rozwojowy w przedsiębiorstwie, jakie są zagrożenia i korzyści.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie: tel. 94 348 86 45, lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


 

15 ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBAL LOGIC JOB FAIR 2017

Termin i miejsce: 16.03.2017 r. w godz. 1100-1700 – Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa objęła partonatem to wydarzenie.

W imieniu Biura Karier PK zapraszamy do udziału w 15. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących zatrudnienia.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 94 347 89 28 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Więcej informacji o targach.


 

REWOLUCJA CYFROWA W BIZNESIE SZANSĄ NA ROZWÓJ ORAZ KONKURS PRACOWNIK MIESIĄCA

Pracownik miesiaca - styczen

26 stycznia br we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się pierwsze spotkanie w 2017 toku z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Tematem przewodnim spotkania była „Rewolucja cyfrowa w biznesie – szansa na rozwój”. W części inauguracyjnej powitaliśmy nowego Członka naszej Izby Kancelarię Podatkową Constans. Właścicielka firmy p. Bożena Pawłowska odebrała certyfikat przynależności do Izby z rąk Dyrektora Zarządu KIPH p. Piotra Huzara. Podczas spotkania również rozpoczęliśmy nowy projekt "Pracownik Miesiąca".

Pracownikiem miesiąca w styczniu został Pan Tomasz Pelech - pracownik firmy Business Software. Dziękujemy firmom Teatr Variete Muza, Park Caffe, Centrum Rekreacji FORMA za ufundowanie nagród dla laureata..

Następne spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie już w lutym. Tym razem nagrodzimy pracownika z branży marketingowej. Zachęcamy do wysyłania formularzy zgłoszeniowych na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego reportażu nt. ostatniego spotkania "Kulturalnie o Biznesie" na antenie naszej koszalińskiej TV MAX oraz zdjęć ze spotkania w wykonaniu p. Mariusza Czajkowskiego.

>>>Zdjęcia.

>>>Relacja TV MAX.


 

INWESTYCJE PRZEDSIĘBIORSTW W RAMACH ZIT DLA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKO-BIAŁOGARDZKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO

Termin składania wnisków: 2 marzec do 5 maj 2017 r.

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF).

W ramach Działania 1.8 dofinansowanie udzielane jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP realizującym inwestycje na obszarze KKBOF, tj.:

 • mikroprzedsiębiorstwom,
 • małym przedsiębiorstwom,
 • średnim przedsiębiorstwom.

W ramach konkursu możliwe jest dofinansowanie projektów polegających na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez inwestycje w grunty, budynki, budowle, maszyny i urządzenia, linie produkcyjne, wartości niematerialne i prawne, prowadzące do:

 • wykreowania nowego lub zasadniczo ulepszonego produktu/usługi,
 • zwiększenia efektywności produkcji przedsiębiorstwa,
 • zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego.

>>>Szczegóły nt. naboru.


 

NABÓR WNIOSKÓW DO KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO OD 1 LUTEGO

kfs_baner

Informujemy, ze od dnia 1 lutego 2016 przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dokształcanie pracowników. Stanowczo rekomendujemy współpracę wewnątrz Izby i wybieranie w pierwszej kolejności usług szkoleniowych firm zrzeszonych w KIPH. To partnerzy rzetelni i godni zaufania. Informacje na temat usług szkoleniowych firm zrzeszonych:

 • OKZ w Koszalinie szkolenia i kursy ukierunkowane zawodowo – zobacz.
 • Centrum Doskonalenia Zawodowego Unia Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę szkoleń i kursów zawodowych, ale również szkoleń z zakresu prawa czy z zakresy marketingu i przedsiębiorczości – zobacz.
 • Vademecum Ochrony Pracy – szkolenia w zakresie szeroko rozumianej polityki bezpieczeństwa pracy – zobacz.
 • Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne posiada w ofercie wiele różnorodnych szkoleń, kursów akredytowanych i kwalifikacyjnych kursów zawodowych – zobacz.
 • iAML - nowatorski system wsparcia przeciwdziałaniu prania pieniędzy – zobacz.
 • Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego – szkolenia menadżerskie, z zakresu prawa, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami unijnymi – zobacz.
 • Mc2 Strefa Kreatywności - Szkolenia z zakresu umiejętności psychologicznych w biznesie, Warsztaty rozwoju osobistego, Coworking – zobacz.
 • Quadrivium Firma Konsultingowa – szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwanie i rozliczanie dotacji – zobacz.
 • Seka S.A. Oddział w Koszalinie – szkolenia z zakresu BHP i ppoż, pierwsza pomoc, energetyczne – zobacz.
 • Spektrum – Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (ODO, ABI), coaching, szkolenia ogólnorozwojowe – zobacz.
 • ZETO Koszalin – szkolenia z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych, obsługi oferowanych przez firmę systemów, z zakresu podpisu elektor niczego – zobacz.
 • AJKAN Szkolenia – szkolenia językowe m.in. rosyjski, włoski, angielski, ale również i język polski dla obcokrajowców – zobacz.
 • Centrum Mediacji, Rozwoju i otwartej Komunikacji VIA – coaching, doradztwo, zarządzanie kryzysem, zmianą, szkolenia negocjacyjne – zobacz.
 • windhunter_academy – to centrum szkoleniowe dedykowane branży energetyki wiatrowej – zobacz.

Załączniki:

>>>Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc De Minimis.

>>>Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

>>>Oświadczenie o otrzymanej pomocy De Minimis.

>>>Wniosek o przyznanie środków z KFS.


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.


 

INAUGURACYJNE SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

Szkoła Rozwoju Lidera oficjalnie rozpoczęta! Dziękujemy firmie EkoWordol Sp. z o.o. za gościnę. Zapraszamy przedsiębiorców oraz kadrę menadżerską firm zrzeszonych w KIPH do udziału w kolejnych spotkaniach z cyklu. Następne spotkanie już w przyszłym miesiącu (luty) w firmie Arka Sp. z o. o. sp. k. Więcej szczegółów w biuletynie informacyjnym KIPH rozsyłanym do członków Izby.

Tymczasem prezentujemy materiał przygotowany przez niezawodną TV MAX.

>>>Szkoła Rozwoju Lidera KIPH. (dzięki uprzejmości TV MAX).


 

JAK WYCHOWAĆ PRZEDSIĘBIORCZE DZIECKO?

Już jest nowe wydanie „Miasto” Tygodnik Koszaliński. A w dzisiejszym wydaniu znajdą Państwo m.in. artykuł, w którym p. Nell Chojnowska z naszej firmy Członkowskiej Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr opowiada jak wychować przedsiębiorcze dziecko oraz co zrobić w tym obszarze.

Zachęcamy do lektury artykułu oraz oczywiście do zakupu najnowszego wydania Tygodnika Koszalińskiego Miasto.

>>>Artykuł.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence